Předměřice n. L. – Ve zdejší sportovní hale uspořádal Okresní fotbalový svaz Hradec Králové v neděli 10. 12. 2023 finále BURDYCH okresního halového přeboru mladších přípravek. Představila se zde pětice vítězů skupin hraných před 14 dny a to Předměřice, Nechanice, Stěžery B, FC Hradec dívky a Slavia Hradec B.

Primát vybojovaly Nechanice, stříbrnou příčku obsadily dívky FC Hradec Králové, bronz braly Předměřice, následovaly Stěžery B a Slavia Hradec B.

Všechny týmy převzaly od OFS Hradec Králové sladkosti, nejlepší trio pak ještě poháry a pamětní medaile z rukou předsedy OFS Hradec Králové Martina Zbořila a předsedy STK OFS Hradec Králové Marcela Tučka. S mikrofonem turnaj řídil Zdeněk Pechar, u stolku časoměřičů působil Miroslav Přibyl a za STK zde byl Josef Bajer. Jednotlivé zápasy soudcovali rozhodčí Novák, Skyba a Vondráček.

Foto na titulní straně: Týmy mladších přípravek při slavnostním zakončení.